Ціну уточнюйте

Опис

• Інверторне керування
Робота внутрішнього блоку Daikin контролюється та керується інверторним зовнішнім блоком. Інверторна технологія була вперше використана та запатентована в Японії. За допомогою інвертора кондиціонер швидше виходить на необхідні температурні значення та більш точно їх підтримує. Крім того, завдяки такій точній роботі кондиціонер економить близько 30% електроенергії порівняно з неінверторними моделями. Саме тому на сьогоднішній день інвертор - це одна з найбільш затребуваних та популярних технологій у системах кондиціювання.

• Режим Powerfull
Кондиціонери Daikin мають підвищений рівень продуктивності, завдяки чому швидше досягається комфортний рівень мікроклімату. Після досягнення необхідних параметрів температури кондиціонер повертається у звичайний режим із мінімальним споживанням енергії.

• Осушення повітря
Кондиціонери "Дайкін" програмно осушують повітря та автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%.

• Багатоступінчасте очищення повітря
Система фільтрів "Дайкін" забезпечує якісне очищення повітря від більшості відомих видів забруднень повітря. Під дію фільтра потрапляють як великі частинки (розміром всього 0,3 мікрон), так і зовсім дрібні, не видимі людському оку частки - неприємні запахи, бактерії, віруси та багато інших забруднення. Система фільтрів протягом багатьох років доводить свою надзвичайну надійність та ефективність. Забруднення в процесі очищення потрапляють під вплив механічного, електростатичного, адсорбційного, бактерицидного та фотокаталітичного фільтра.

• Передня панель, що миється
Передня панель внутрішнього блоку Daikin легко знімається і миється, а, крім того, має першокласний стильний дизайн.

• Дротовий пульт керування (Опція)
Кондиціонер може керуватися не тільки ІЧ пультом керування, але й провідним пультом, встановленим на вертикальній поверхні (стіні). За допомогою проводового пульта доступні розширені налаштування а та деякі інші функції кондиціонера.

• Таймер на тиждень
Завдяки таймеру Ви зможете узгодити та налаштувати роботу кондиціонера з розпорядком Вашого дня. При підключенні провідного пульта стають доступними розширені налаштування таймера, а в деяких моделях доступне програмування кондиціонера на тиждень або місяць.

• Антибактеріальна поверхня пульта ДУ
На пульт керування кондиціонером нанесено спеціальне покриття, яке захищає користувача від різних шкідливих мікроорганізмів - бактерій та вірусів. Покриття повністю виключає контактне перенесення всіх хвороботворних мікробів.

• Управління швидкістю вентилятора
За допомогою пульта управління Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера та змінювати потужність його роботи.

• Автоматичне керування швидкістю вентилятора
За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера або довірити цю функцію автоматичному режиму роботи кондиціонера. При автоматичному режимі забезпечується низький рівень шуму та комфортні показники мікроклімату.

• Технології енергозбереження
Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційному підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії за збереження комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів та компресорів нового покоління, якісного очищення повітря та багатьох інших інновацій "Дайкін".

• Автоматичний перезапуск
При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні налаштування користувача при наступному включенні кондиціонера.

• Автоматичний режим
Ця функція значно полегшує керування роботою кондиціонера в міжсезоння. Кондиціонер самостійно визначає необхідний режим роботи (обігрів чи охолодження), виходячи з поточної температури повітря.

• Режим "Нікого немає вдома"
Цей режим також заощаджує споживану енергію за рахунок зниження інтенсивності роботи в момент, коли людей у будинку немає. Сенсори кондиціонера активують режим, як тільки Ви залишите межі будинку і відновлять колишній режим, як тільки Ви повернетеся додому.

• Економічний режим
Кондиціонери Daikin по праву вважаються одними з економічних кондиціонерів з представлених на ринку. Крім того, в них передбачено економічний режим, який, крім інвертора та інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається шляхом обмеження енергії, що витрачається при перевантаженнях електромережі.

• Компонування мультисистеми
Для продукції "Дайкін" доступна програма підбору найбільш оптимального співвідношення внутрішніх блоків мультисистеми, при якому підвищується зручність та простота керування роботою кондиціонера. Крім того, зменшення кількості зовнішніх блоків покращує екстер'єр будівлі та зовнішній вигляд фасаду.

• Функція самодіагностики
Ця функція призначена для швидкого знаходження можливих несправностей, а також їх швидкого усунення.

• Контроль правильності підключення
Інженери "Дайкін" передбачили можливі помилки під час підключення. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів та порядок з'єднання трубопроводів для холодоагенту були переплутані, то навіть у цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна тільки для мультисистем).

• Відведення конденсату (Опція)
Відведення конденсату здійснюється за допомогою попередньо встановленого дренажного насоса. Таким чином, відведення конденсату можливе на великі (ніж за замовчуванням) відстані, з перепадом висот та в інших нестандартних ситуаціях.

• Авторизований сервіс
Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

• Безшумний внутрішній блок
Завдяки використанню інвертора, малошумного вентилятора, режимів енергозбереження, нічного режиму та інших функцій кондиціонер забезпечує мінімальний рівень шуму.

• Нічний режим
Для найбільш комфортної роботи інженерами "Дайкін" був розроблений нічний режим, який забезпечує мінімальне споживання енергії, низький рівень шуму при збереженні комфортних температурних показників.

• Комфортний повітряний потік
&Nbsp;Розподіл повітря в кондиціонерах "Дайкін" відбувається найбільш комфортним способом завдяки наявності як вертикальних, так і горизонтальних повітряних заслінок. Заслінки (які також називають жалюзі) створюють рівномірний температурний фон і повністю виключають виникнення протягів.

Характеристики

Тип підлогові
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 50 м²
Потужність охолодження 5,0 кВт
Потужність обігріву 5,8 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+20°С
Рівень шуму при охолодженні 32 дБА
Вага внутрішнього блоку 22 кг
Габарити внутрішнього блоку 600х950х215
Марка холодоагенту R-410A
Серія NEXURA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.