Очисники повітря Daikin

З кожним роком екологія Землі погіршується. Людина все частіше реагує алергічними реакціями та хворобами не тільки на дим, кіптяву та пил, а й на пилок квітів, пух та шерсть тварин. Здавалося б, від агресії навколишнього середовища можна сховатися у приміщеннях. Проте вчені знаходять у повітрі житла, окрім побутового пилу, ще й шкідливі для людини домішки – сліди дії миючих засобів, пральних порошків, пилових кліщів. Що вже говорити про повітря у робочих приміщеннях на виробництві, у перукарнях, майстернях. Вихід із становища один – купити очищувач повітря. Очищувачі повітря Daikin добре зарекомендували себе на міжнародних ринках, а очищувач повітря Daikin в Києві представляють дистриб'ютори компанії Daikin Europe NV - дочірнього підприємства японської компанії Daikin Industries Ltd.

Придбати очищувач повітря Daikin в Києві ви можете в інтернет-магазині Daikin-market.kiev. Пропоновані нами очищувачі повітря "Дайкін" - фотокаталітичні. Це означає, що вони очищають повітря не лише за допомогою механічних фільтрів, але й шляхом використання хімічної реакції, яка називається фотокаталізом. Нанесений на фільтри оксид натрію, під дією ультрафіолетового випромінювання безпечної для людини частоти, окислює і розкладає органічні та хімічні сполуки, що містяться в повітрі, токсини. В результаті, очищувачі повітря Daikin нейтралізують 99% бактерій і алергенів, ліквідують дратівливі запахи. Ціни на очищувачі повітря залежать від продуктивності моделі.

Очищувачі повітря Daikin очистять повітря від вихлопних газів і тютюнового диму, що проникли в приміщення, знищать суперечки пліснявих грибків. Купити очищувач повітря останнього покоління з новим фільтром біо-антитіл, означає отримати додаткову дезінфікуючу повітря дію зі швидким усуненням вірусів. Дещо підвищить ціни на очищувачі повітря вбудована система зволоження повітря, так як необхідна в більшості міських квартир, особливо в опалювальний період. Система зволоження не знижує температуру повітря в приміщенні і має бактерицидну дію. Можлива комплектація очищувача повітря дезодоруючим картриджем для кухонь, ванних і туалетних кімнат. Індикатори запиленості повітря, запахів, вологості дозволять вам контролювати режим роботи техніки і отримати від її використання максимальний комфорт.
Очищувач повітря Daikin MC55W

Очищувач повітря Daikin MC55W

Призначення приладу:очисник; Повітрообмін, м³/год:330; Площа очищення, м²:41; Іонізація:так
25 042 грн.
Очищувач повітря Daikin MCK55W

Очищувач повітря Daikin MCK55W

Призначення приладу:очисник; Повітрообмін, м³/год:330; Площа очищення, м²:41; Іонізація:так
30 899 грн.
Очищувач повітря Daikin MC70LVM
Немає

Очищувач повітря Daikin MC70LVM

Призначення приладу:очисник; Повітрообмін, м³/год:420; Площа очищення, м²:46; Іонізація:так
Очищувач повітря із зволоженнямDaikin MCK75J
Немає

Очищувач повітря із зволоженнямDaikin MCK75J

Призначення приладу:очисник із зволоженням; Повітрообмін, м³/год:450; Площа очищення, м²:46; Іонізація:так
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)