Кондиціонери Daikin

Кондиціонери для дому та офісу

Дивитися все

Новинки

Про магазин

Японські спліт-системи завжди відрізнялися відмінною якістю, а також безумовним високотехнологічним функціоналом. І, зрозуміло, у кожній сфері є виробники-фаворити, які задають стандарти. І щодо області кондиціювання, то тут безумовним фаворитом визнається кондиціонер daikin.

 Так що якщо ви вирішили придбати кліматичну систему і приступили до збору інформації, то ви відразу почуєте, що  лідер у цій галузі саме Daikin. І про це вам скаже кожен. Адже це справжній приклад високотехнологічних рішень, рівних якому немає. Титул світового лідера він заслужив справедливо, оскільки його якість – це зразок. І вже протягом дуже тривалого часу спліт-системи даного виробника не дають вирватися вперед амбітним конкурентам, адже на їхньому боці безумовні переваги. І йдеться тут про величезний досвід, а також штат фахівців, ідеї яких просто оригінальні. При цьому кожен daikin кондиціонер відрізняється своїми інноваціями, а також найвищою якістю. Так що на боці «старенького» явні переваги. Деякі необ'єктивні покупці говорять про те, що вони просто змушені переплачувати за бренд. Однак це зовсім не так. Кожен, хто став власником даної системи кондиціювання, анітрохи не розчарувався у своєму виборі. Так, ціна на спліт-систему daikin (Київ) дещо вища, ніж у конкурентів. Однак, придбавши її, ви отримуєте масу переваг. Тож співвідношення ціни та якості цієї брендової техніки прийнятне. А придбати її ви можете і для магазину, і для офісу, і для більших площ, ну і, зрозуміло, для дому. Кожен daikin кондиціонер відрізняється своїм стилем, компактністю і при цьому чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. І що ще важливо – він практично непомітний.

Клімат

 Японський виробник розробляє та виробляє найкращі рішення для створення комфортного мікроклімату. Однак при цьому він враховує всі побажання споживача та пропонує найфункціональніші рішення.

 Кондиціонери бренду Дайкін функціонують як на охолодження, так і на обігрів. Їх можна встановлювати у приватному секторі, офісах. Що ж до внутрішніх блоків, то в кожного з них своя система кріплення (біля підлоги, під стелею або на стіні).

 Є в лінійці даного виробника канальні або касетні спліт-системи, що відрізняються надзвичайно високою потужністю. Вони гарантують якісне та одночасно рівномірне охолодження повітряного простору.

 У прагненні збереження довкілля, і навіть економії енергоресурсів японський виробник перебував у пошуках нових рішень, щоб забезпечити комфортне життя кінцевому споживачеві. Так було створено інверторні кондиціонери, у яких чудово поєднуються всі побажання. Такі моделі мають високі експлуатаційні якості, а також максимальне енергозбереження.

 Багато моделей в лінійці підключаються до системи «розумний дім». Саме тому більшість вирішує купити кондиціонер daikin.


Безумовний лідер, рівних якому немає

 Під час складання спліт-систем даного виробника здійснюється стовідсотковий контроль якості. Кожна система проходить перевірку на працездатність. Тож неполадки просто виключені. При цьому виробник не зупиняється на досягнутому та систематично удосконалює свою техніку в плані надійності, довговічності, а також покращення споживчих якостей. І ніхто не посперечається з тим, що бути володарем гарної речі – це неймовірно приємно. І саме, купивши кондиціонер daikin, ви тим самим зробите чудовий вибір. Адже немає нічого кращого за комфорт, високу надійність, відмінний дизайн і безшумність.

 Є у кондиціонерів цього світового виробника ще один явний плюс – забезпечення комфорту одночасно у великій кількості приміщень. І, до речі, DAIKIN визнається єдиним у світі виробником, який створює Multy-split системи, де з одним зовнішнім блоком одночасно функціонує до семи внутрішніх. Отже, не дивно, що кондиціонери daikin, незважаючи на дещо високу вартість, незмінно залишаються лідерами на світовому ринку в галузі кондиціювання. Адже це справжній стандарт технологічності поряд з інноваційністю. Тож ідеальний мікроклімат у приміщенні будь-якого призначення гарантований.


Унікальні особливості кондиціонерів daikin

 І ось про що йдеться:

 • Застосовуються інверторні технології. Завдяки компресорам інверторного типу швидко досягаються необхідні температурні значення у форсованому режимі. І що ще примітно – подальша автоматична підтримка їх з точністю до одного градуса. У цьому потужність поступово змінюється, «перебудовуючись» на більш нижчі обороти. А це свідчить про важливу перевагу – зниження споживання електроенергії.
 • Використовується тепловий насос. У кондиціонери цього бренду впроваджено одну унікальну опцію, за рахунок якої в опалювальний час збільшується вологість повітряного простору, що досягає оптимальних значень, і при цьому не потрібна додаткова подача води. Зайва волога усувається, а температурні значення залишаються незмінними.
 • Вмонтовано датчик руху Intellegent Eye «Розумне Око». Ця вбудована інновація дозволяє визначати наявність людей у ​​приміщенні, спрямовуючи при цьому потік повітряного простору у бік від них. Таким чином, виключено наявність протягу. Якщо ж люди відсутні у приміщенні, то прилад переходить у економний режим функціонування, знижуючи споживання електроенергії.
 • Регулюється напрям повітряних мас. Вбудовані жалюзі направляють повітряні потоки і по горизонталі, і по вертикалі.

 Ось такі особливості дозволили зробити кондиціонери цього бренду найкращими.


Явні переваги Daikin

 І ось про які плюси йдеться:

 • Відмінна якість. Кожен кондиціонер даного бренду проходить дуже жорсткий контроль на кожному етапі.
 • Швидке досягнення необхідних температурних значень.
 • Знижене споживання електроенергії.
 • Можливість функціонування на обігрів при мінусових температурних параметрах завдяки наявності опції Hot Start.
 • Модернізована система очищення повітряного простору, що дозволяє усувати вовну від тварин, ворс, пилоутворення, мікроорганізми, а також різного роду алергени.
 • Зволоження повітряного простору здійснюється без будь-якої зміни температур.
 • Новий абсолютно безпечний холодоагент.
 • Багатофункціональність.
 • Надійність.
 • Безшумність.
 • Найпотужніша фільтраційна система.
 • Здатність самостійного очищення, а також здійснення діагностики.
 • Довговічність. При цьому кожна модель кондиціонера daikin сучасна, відрізняється елегантністю та компактністю.
 • Зручне управління, доступне навіть дитині.
 • Різноманітні додаткові можливості.
 • Легкість обслуговування.

 А найважливіша перевага полягає в тому, що пристрої бездоганно виконують поставлене перед ними завдання - охолодження повітря. Кондиціонери цього бренду безперебійно функціонуватимуть протягом багатьох годин. А термін служби цих спліт-систем в рази довше порівняно з недорогими аналогами.

 Звичайно, зараз на ринку представлено величезну різноманітність систем кондиціювання. І кожна з них відрізняється дизайном, функціоналом, ціною. Звичайно, споживачеві досить складно зорієнтуватися у такому різноманітті. Тому деякі роблять необдумані покупки. А ось через деякий час розуміють, що рішення було неправильним.

 В даний час незрівнянний фаворит - кондиціонери Дайкін. Це справжній зразок найвищих технологій. Причому даний бренд займає лідируючу позицію не тільки в плані якості та високих технологій, але ще й неодноразово отримував нагороди за сучасне ергономічне дизайнерське рішення.

 В обладнанні даного бренду використано високотехнологічні рішення, тому бренд не має конкурентів. При цьому компанія рік у рік покращує якість своєї продукції, здійснює модернізацію та впроваджує новітні технологічні рішення. І брак на ринку ви не зустрінете, оскільки це єдиний виробник, який здійснює 100% контроль якості. Отже, японський виробник завжди на крок попереду своїх конкурентів. Адже він пропонує не тільки унікальні рішення, але ще при цьому кожне з них відповідає вимогам навіть найвибагливішого споживача.

 Заходьте на офіційний сайт daikin і станьте щасливим володарем унікального обладнання, яке зробить ваше життя комфортним.