Ціну уточнюйте

Опис

Кондиціонери серії FTXS-G - це дуже потужні, вдосконалені інверторні моделі Daikin, які забезпечують продуктивну, ефективну, але при цьому дуже економічну роботу. Це стало можливим завдяки новітнім інверторним технологіям, а також інноваціям «Дайкін» у галузі енергозбереження. Інвертор економить до 30% енергії, а такі технології, як Intellegent Eye («Розумне око») спільно з енергозберігаючими режимами економлять ще близько 20% електроенергії. Крім ефективної, продуктивної роботи, серія FTXS-G вражає якістю збірки. Моделі серії збираються на заводах у Чехії і тому Daikin гарантує їхню чудову якість. На всі кондиціонери серії FTXS надається офіційна гарантія три роки!

інвертори Daikin

-align: justify;"> Інвертори Daikin дозволяють досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери. Для досягнення потрібної температури кондиціонер починає працювати на посиленій потужності, набагато більшій ніж номінальна. А при досягненні необхідної температури поступово знижує її. Завдяки інвертору кондиціонер витрачає лише необхідну кількість ресурсів та електроенергії та досягає потрібних температурних значень набагато швидше. Таким чином, інверторні технології "Дайкін" - це ефективність, продуктивність, помножена на найвищу економічність. Крім того, спліт-системи FTXS-G обладнані однозонним датчиком руху Intellent Eye, він ще більше економить електроенергію, знижуючи витрати на 20%.

Технології очищення повітря «Дайкін»

Не секрет, що технології очищення повітря Daikin вважаються найпередовішими на ринку. Система фільтрації повітря, реалізована в серії FTXS-G, заснована на ступінчастому очищенні від усіх найпоширеніших забруднень. Попередній повітряний фільтр виконаний у вигляді дрібноструктурної сітки, яка з високим ступенем ефективності зупиняє всі забруднюючі частинки розміром до 0,3 мікрон — це частинки пилу, шерсть свійських тварин, пилові кліщі, алергенний пилок рослин, тополиний пух та багато інших забруднення.

Потім, у справу вступає титан-апатитовий фотокаталітичний фільтр - він видаляє з повітря не тільки всі великі забруднення, але й найменші, наприклад, хвороботворні бактерії та віруси (фільтр оброблений спеціальною антибактеріальною речовиною, завдяки чому він зупиняє хвороботворну органіку всією своєю поверхнею).

Крім того, фільтр чудово дезінфікує повітря від усіх неприємних запахів, роблячи мікроклімат Вашого будинку, помітно чистішим, здоровішим і приємнішим. Незважаючи на свою щільну структуру, фільтр відмінно пропускає повітря, але при цьому затримує всі забруднюючі частинки. Робота фільтра заснована на дії сонячного світла, яке за допомогою каталізатора (титан-апатиту) роз'єднує забруднюючі частинки (і навіть частинки, що переносять неприємні та шкідливі запахи) на безпечні елементи – вуглекислий газ та воду. Фільтр є довговічним і не втрачає своїх корисних властивостей з часом. Трапляється, що при тривалій експлуатації, у кондиціонері утворюється неприємне середовище, в якому присутні суперечки, пліснява та інші небажані мікроорганізми. Серія кондиціонерів «Дайкін» FTXS-G повністю захищена від утворення такого середовища. та тенденції ринку кліматичного обладнання. Технології повітроочищення, енергозбереження, комфорту та зручності роблять ці кондиціонери на сьогоднішній день одними з лідерів ринку.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 60 м²
Потужність охолодження 6,0 кВт
Потужність обігріву 7,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+18°С
Рівень шуму при охолодженні 33 дБА
Вага внутрішнього блоку 12 кг
Габарити внутрішнього блоку 290x1050x238 мм
Марка холодоагенту R-410A
Серія

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.