Ціну уточнюйте

Опис

Daikin вирішила розширити серію кондиціонерів FTXS-K настінного типу, дизайн та функції яких оптимізовані для встановлення в житлових будинках.

<Нові типорозміри блоків 35, 42, 50 відносяться до ряду моделей, вироблених у 2012 році, таким чином, ці моделі кондиціонерів створюють найкращий комфорт з високою енергоефективністю для всього будинку: від найменшої спальні та завершуючи найоб'ємнішою вітальнею.

Блоки серії FTXS50K/RXS50K при номінальній потужності охолодження 5,0 кВт оптимальні для житлової площі. Розподіл повітря йде згідно з ефектом флотації (Coanda), коли повітряний потік йде вздовж стелі, значно скорочуючи попадання повітряного струменя на людину і створюючи кращий кліматичний комфорт у кожній зоні кімнати.

Датчик “Intelligent eye” визначає рух у приміщенні, фіксуючи присутність людей, та спрямовуючи повітря в бік від користувачів.

Управління кондиціонером DAIK FTXS50K/RXS50K максимально спрощено за рахунок бездротового пульта керування або через Інтернет. Доступ до системи забезпечується через смартфон, ноутбук, стаціонарний PC або планшет, тим самим проводиться віддалений моніторинг і керування домашнім кліматом.

 

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 50 м²
Потужність охолодження 5,0 кВт
Потужність обігріву 5,8 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+20°С
Рівень шуму при охолодженні 31 дБА
Вага внутрішнього блоку 10 кг
Габарити внутрішнього блоку 295х800х215 мм
Марка холодоагенту R-410A
Серія

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.