Ціну уточнюйте

Опис

Daikin FTXG50LW / RXG50L White

За рахунок удосконалень аеродинаміки вентилятора кондиціонера, а також новітнього інвертора рівень шуму кондиціонера був знижений до рекордних 19 Дб! Такий показник на сьогоднішній день є найкращим на ринку. Крім того, 19 Дб практично не помітні для нашого слуху. Порівняйте рівень шуму стрілок настінного годинника — близько 30 Дб. 0px; font-size: 16px; vertical-align: baseline; color: rgb(0, 94, 169); font-family: Arial, sans-serif;">Найекономічніший кондиціонер. padding: 5px 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; border: 0px; font-size: 18px; vertical-align: baseline; color: rgb(0, 94, 169); font-family: Arial, sans-serif;">

Кондиціонер Daikin FTXG Emura має найвищий клас енергоефективності. Компанія Daikin надала йому клас А+++. Варто сказати, що цей клас не введений у загальноєвропейську класифікацію, але оскільки кондиціонер набагато перевищує клас А++, було прийнято рішення присвоїти йому вже зараз клас А+++. Крім того, кондиціонер має двозонний датчик руху «Розумне око», який стежить за переміщеннями в кімнаті та у разі відсутності руху переводить кондиціонер у енергозберігаючий режим. Датчик також забезпечує найбільш комфортний розподіл охолодженого повітря, направляючи його в бік від людей.

Очищення повітря від усіх забруднень.

Система фільтрації кондиціонера не зазнала змін у порівнянні з попередньою серією Daikin FTXG EMURA. Новий кондиціонер має все ті ж перевірені часом фільтри - проти пилу і всіх частинок розміром менше 0,3 мікрон, а також титан-апатитовий фотокаталітичний фільтр Всі фільтри забезпечують очищення від:

  • Пилки та вовни свійських тварин
  • Пилових кліщів, сапрофітів
  • Бактерій та вірусів
  • Неприємних запахів та тютюнового диму

Фільтри легко чистяться і відновлюють свої дезінфікуючі властивості під дією сонячних променів.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 50 м²
Потужність охолодження 1,36 кВт
Потужність обігріву 1,58 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+20°С
Рівень шуму при охолодженні 32 дБА
Вага внутрішнього блоку 12 кг
Габарити внутрішнього блоку 303x998x212
Марка холодоагенту R-410A
Серія EMURA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.