Ціну уточнюйте

Опис

 

Daikin FTXA42AS / RXA42A (silver)

У березні 2018 року компанія Daikin Europe IV презентує нову лінійку стильних кондиціонерів з унікальними функціями - Stylish FTXA). Серія Stylish - це втілення естетичного дизайну, відмінної продуктивності та високої енергоефективності. Багатство кольорів внутрішніх блоків дозволяють підібрати найбільш підходящий під дизайн інтер'єру з урахуванням власного смаку. На вибір користувачам запропоновано три варіанти забарвлення: класичний білий, сріблястий, а також чорний із імітацією фактури дерева. Унікальність конструкції внутрішнього блоку полягає в передній панелі, яка в робочому стані рухається паралельно до корпусу - ця функція підвищує ефективність пристрою, зберігаючи при цьому стильний вигляд. Закруглені кути підкреслюють естетичний вигляд пристрою.

Кондиціонери серії Stylish (FTXA) оснащені новим вентилятором, який оптимізує потоки повітря з більш високою енергоефективністю та меншим шумом. У внутрішньому блоці використовують спеціальні клапани, розроблені для створення ефекту Коанда. Завдяки клапанам потік повітря стає сфокусованим, а температура раціонально розподіляється за простором. У режимі охолодження два клапани направляють повітря вгору, запобігаючи появі протягів, а в режимі обігріву, навпаки, вниз, що сприяє швидкому прогріванню простору і комфортній температурі в приміщенні.

border: 0px; vertical-align: baseline; color: rgb (51, 51, 51); font-family: Arial, sans-serif; охолодити/обігріти навіть найвіддаленіші зони кімнати. Датчик сканує показання температур з усіх поверхонь у приміщенні і розподіляє потік у ті області, які особливо цього потребують.

Для досягнення комфортних умов у приміщенні дуже важливо дотримуватися чистоти повітря. У кондиціонерах FTXA використовується технологія Flash Streamer для видалення частинок пилу, алергенів та запахів, забезпечуючи найкращу якість повітря. Система виробляє електрони, які на великій швидкості активують молекули азоту та кисню. Окислювальна реакція вбиває шкідливих мікробів, цвіль, суперечки грибків, а також нейтралізує віруси грипу.

51, 51, 51);font-family: Arial, sans-serif;"> Завдяки онлайн-контролеру Daikin, який тепер входить у стандартну комплектацію, кондиціонерами лінійки FTXA можна повноправно керувати з будь-якої точки світу. Єдине, що потрібно - це інтернет з'єднання по Wi-Fi і встановлений додаток Daikin Online Controller на ваш смартфон. Через додаток зручно відстежувати енергоспоживання вашого пристрою, керувати температурою, режимом роботи, очищенням повітря, швидкістю вентилятора, а також складати різні розклади на включення/відключення за таймером.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 42 м²
Потужність охолодження 4,2 кВт
Потужність обігріву 5,4 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+20°С
Рівень шуму при охолодженні 41 дБА
Вага внутрішнього блоку 13 кг
Габарити внутрішнього блоку 295x798x189 мм
Марка холодоагенту R32
Серія STYLISH

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.