Ціну уточнюйте

Опис

Інверторна технологія (Inverter Power Control) забезпечує плавну зміну продуктивності компресора, що підвищує точність підтримки параметрів комфортного мікроклімату приміщення, а також безшумність, економічність та довговічність роботи кондиціонера.

Підвищена продуктивність (Powerful) забезпечує прискорений вихід на режим нагрівання або охолодження до значень параметрів комфортного мікроклімату, заданих користувачем.
Програмне осушення повітря (Programme Dry Function) дозволяє підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в межах 35-60% без зміни температури.> (Dual Flaps) забезпечують перемішування повітряного потоку з внутрішнього блоку по висоті приміщення, виключаючи при цьому неприємні температурні контрасти, наприклад, протяги.

_x 000D_ • Ширококутні жалюзі (Wide Angle Louvers) забезпечують адресність повітряного потоку з внутрішнього блоку в горизонтальній площині, створюючи або рівномірне перемішування повітря по всьому об'єму, або локальну зону комфортного мікроклімату.
Безперервне переміщення заслінок (Autoswing) автоматично забезпечує постійне перемішування повітря в приміщенні з урахуванням температури та режиму роботи кондиціонера. ) затримує повітряний потік з внутрішнього блоку в початковій стадії режиму нагріву доти, доки його температура не стане вищою за температуру повітря в приміщенні, що запобігає протягам.

4-ступінчасте очищення повітря (Photocatalytic Filter) звільняє повітря від пилу, бактерій, тютюнового диму та алергенів за допомогою багатошарового фільтра, що реалізує електростатичний, адсорбційний та антибактеріальний принципи очищення, і додатково, від найбільш поширених побутових запахів на молекулярному рівні, що базується на фотокаталітичному принципі очищення. перенесення інфекції між людьми контактним шляхом протягом усього терміну користування кондиціонером. під час занять чи сну.

Безшумний зовнішній блок (Outdoor Unit Silent Operation) забезпечує зниження рівня шуму на 3 дБ, що виключить можливі нарікання з боку сусідів і дозволить скоротити споживання електроенергії на 10%. еключений між 8 ступенями швидкості обертання, 5 з яких можуть бути зроблені вручну, а 3 - тільки автоматично. економію електроенергії за рахунок використання режиму вимкнення внутрішнього блоку за таймером. щоб зберегти мікроклімат, близький до комфортного, і при поверненні людей швидко повернути комфортний режим. і відтворити її простим натисканням клавіші "Увімк." на пульті керування. , виявляючи відхилення в їх роботі, і виводить інформацію на дисплей пульта керування. межах доби.

Розмаїття пультів управління (Wireless, Wired, Centralized, Touch Controller) забезпечує зручність взаємодії кількох внутрішніх блоків шляхом використання інфрачервоних та провідних пультів індивідуально для кожного блоку або загального пульта для управління всіма блоками одночасно.
Електронне керування потужністю (PAM - Pulse Amplitude Modulation Сontrol) скорочує енергію етичні втрати в процесі перетворення мережного струму для інвертора, підвищуючи коефіцієнт потужності з 0,85 - 0,9 до 0,99. Компресор сучасної конструкції (Swing. Scroll) для кондиціонерів малої та середньої продуктивності забезпечує при оптимальних габаритах та довговічності високий ступінь стиснення холодоагенту, що робить кондиціонер безшумним та вібростійким.

Автоматичний вибір режиму участі користувача перемикатися з "охолодження" на "нагрів" і назад відповідно до різниці між встановленою на пульті і фактичною температурою в приміщенні. має ККД на 10 - 20 % вище, ніж традиційні асинхронний або колекторний двигуни, за високого ступеня синхронізації його швидкості обертання частотою інвертора і за відсутності колекторно-щіткового вузла.> (Auto Restart) без втручання користувача вимикає кондиціонер при перебоях з напругою електромережі та збереже в "пам'яті" мікропроцесора встановлені параметри, а після відновлення нормальної напруги включить кондиціонер з колишніми значеннями параметрів. агресивних середовищ протягом усього терміну служби кондиціонера.

Автоматична відтайка інею (Automatic Defrosting) зберігає ефективність роботи теплообмінника зовнішнього блоку при нагріванні без будь-якого втручання користувача.

Захист від граничних температур (Freeze-Up Protection. Peak-Cut Control) виключає утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку при охолодженні і високий тиск компресора при нагріванні повітря приміщення. комутацію електричних кабелів у відповідність до з'єднанням фреонових трубопроводів. так і індивідуального керування кожним з них. , а також знижує рівень шуму.

Характеристики

Тип універсальний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 60 м²
Потужність охолодження 6,0 кВт
Потужність обігріву 6,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+18°С
Рівень шуму при охолодженні 36 дБА
Вага внутрішнього блоку 17 кг
Габарити внутрішнього блоку 490x1050x200 мм
Марка холодоагенту R-410A
Серія FLXS-B

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.