Ціну уточнюйте

Опис

• Триступенева система очищення повітря

Серія FXAQ – це єдина настінна серія для VRV систем Daikin. Внутрішні блоки FXAQ – це модифіковані моделі. Головна відмінність блоків FXAQ – це вдосконалена система очищення повітря. Замість одного попереднього фільтра встановлено кілька фільтрів тонкого очищення, які якісно чистять повітря від різного роду забруднюючих частинок.

Крім того, на додаток до попереднього фільтра (чистить повітря від пилу, бруду, вовни домашніх тварин і пилових кліщів) встановлено два титан-апатитових фотокаталітичних фільтра. Ці фільтри застосовуються для очищення повітря від неприємних запахів, бактерій та вірусів, а також багатьох інших найдрібніших забруднюючих частинок. Таким чином, система очищення повітря, встановлена ​​у внутрішньому блоці Daikin FXAQ, справляється зі всіма відомими забрудненнями повітря.

• Комфортний розподіл повітря

Внутрішні настінні блоки Daikin FXAQ найкраще розподіляють повітря в кімнаті. Кондиціонери цієї серії мають вдосконалену систему розподілу повітря. Завдяки новій конструкції повітряних заслінок та жалюзі повітря розподіляється рівномірно, по всьому об'єму приміщення.

• Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та надійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії – три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва висуває підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку. Докладніше про гарантійні зобов'язання та сертифікацію продукції "Дайкін" можна прочитати на офіційному сайті Daikin.

• Економія електроенергії

Високі показники енергоефективності кондиціонерів FXAQ досягаються за рахунок використання компресора з інверторною технологією. Завдяки інноваційній конструкції інвертора спліт-системи Daikin серії FXAQ заощаджують до 20% електроенергії

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.