Ціну уточнюйте

Опис

• Подача свіжого повітря з вулиці (Опція)

Канальні внутрішні блоки Daikin серії FXSQ-P здатні не тільки якісно вентилювати приміщення, але й подавати свіжий атмосферне повітря з вулиці. При використанні кондиціонера через постійну рециркуляцію повітря рівень кисню з часом знижується. Але при активації функції припливу свіжого повітря до приміщення подається свіже повітря з вулиці. Таким чином, завдяки цій розробці повітря в будинку збагачується киснем, що позитивно позначається на загальному самопочутті, працездатності та функціонуванні всіх систем організму. Триступенева система очищення повітря

У внутрішніх канальних блоках Daikin серії FXSQ-P встановлено відразу кілька фільтрів грубого та тонкого очищення повітря. Попередній повітряний фільтр затримує всі забруднення розміром до 0,3 мікрона - це пил, шерсть свійських тварин, пилові кліщі та інші забруднення. Фільтр легко миється та є дуже довговічним. Для очищення фільтра можна використовувати пилосос і воду з засобом для чищення.

Крім фільтрів грубого очищення, у внутрішньому канальному блоці FXSQ-P встановлені фотокаталітичні фільтри, які за допомогою речовини-каталізатора роз'єднують забруднення на безпечні компоненти - вуглець та воду. Такий спосіб очищення є багато в чому інноваційним та найбільш ефективним серед існуючих технологій очищення повітря, що використовуються в системах кондиціювання. Забруднення не осідають на поверхні фільтра, а просто знищуються за допомогою хімічної реакції. Цей фільтр також є довговічним, його можна почистити та використовувати повторно.

Таймер на 24 години

Таймер внутрішнього канального блоку Daikin FXSQ-P розрахований на 24 години. Ви зможете встановити включення, вимкнення роботи кондиціонера в проміжку 24 годин.

• Відведення дренажу

Серія внутрішніх канальних блоків Daikin FXSQ-P може здійснювати примусове відведення дренажу - у випадках, коли це необхідно дренажний насос відводить конденсат, якщо блоки (зовнішній та внутрішній) змонтовані з перепадом висот. Примусове відведення дренажу - це завдання, яке часто вирішується простим відведенням шланга на вулицю. Таке рішення може викликати невдоволення сусідів (найчастіше - це звук води, що крапає). Крім того, це рішення не завжди є естетичним і може порушувати дизайн фасаду будинку. Крім цього, конденсат у трубці може стати і тоді доведеться проводити додаткові сервісні роботи. Наявність дренажного насоса та дренажної помпи здатна вирішити ці проблеми. Конденсат відводиться в кількості, в якій це необхідно для стабільної та продуктивної роботи кондиціонера.

• Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та найнадійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії – три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва пред'являє підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку. Кондиціонер контролює температуру в кімнаті за допомогою двох датчиків (один розташовується на внутрішньому блоці, а другий на пульті керування) і тому більш точно регулює температуру, а також напрямок повітряного потоку. Таким чином, сприятливий мікроклімат у кімнаті

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.