Ціну уточнюйте

Опис

• Фільтрування повітря від пилу, вовни тварин та пилових кліщів

Пиловий фільтр, встановлений у внутрішніх канальних блоках Daikin FXDQ-M, ефективно чистить повітря від більшості великих і дуже дрібних забруднень повітря - пилу, вовни свійських тварин, пилових кліщів і сапрофітів. Фільтр легко миється і тому може бути використаний у роботі багаторазово. Крім того, цей фільтр мають велику площу, тому ефективніше чистить повітря.

• Таймер на 24 години

Таймер внутрішнього канального блоку Daikin FXDQ-M розрахований на 24 години. Ви зможете встановити включення, вимкнення роботи кондиціонера в проміжку 24 годин.

• Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та найнадійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії – три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва пред'являє підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку. Кондиціонер контролює температуру в кімнаті за допомогою двох датчиків (один розташовується на внутрішньому блоці, а другий на пульті керування) і тому більш точно регулює температуру, а також напрямок повітряного потоку. Таким чином, сприятливий мікроклімат у кімнаті

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.