Ціну уточнюйте

Опис

• Фільтрування повітря від пилу, вовни тварин та пилових кліщів

Пиловий фільтр, встановлений у внутрішніх касетних блоках Daikin FXKQ-M, ефективно чистить повітря від більшості великих і дрібних забруднень повітря - пилу, вовни свійських тварин, пилових кліщів і сапрофітів. Фільтр легко миється і тому може бути використаний у роботі багаторазово. Крім того, цей фільтр мають велику площу, тому ефективніше чистить повітря.

• Відведення дренажу

Серія внутрішніх касетних блоків Daikin FXKQ-M може здійснювати примусове відведення дренажу - у випадках, коли це необхідно, дренажний насос відводить конденсат, якщо блоки (зовнішній і внутрішній) змонтовані з перепадом висот. Примусове відведення дренажу - це завдання, яке часто вирішується простим відведенням шланга на вулицю. Таке рішення може викликати невдоволення сусідів (найчастіше - це звук води, що крапає). Крім того, це рішення не завжди є естетичним і може порушувати дизайн фасаду будинку. Крім цього, конденсат у трубці може стати і тоді доведеться проводити додаткові сервісні роботи. Наявність дренажного насоса та дренажної помпи здатна вирішити ці проблеми. Конденсат приділяється в тій кількості, в якій це необхідно для стабільної та продуктивної роботи кондиціонера.

• Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та надійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії – три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва висуває підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку.

• Подвійний контроль температури

Кондиціонер контролює температуру в кімнаті за допомогою двох датчиків (один розташовується на внутрішньому блоці, а другий на пульті управління) і тому точніше регулює температуру, а також напрям повітряного потоку. Таким чином, сприятливий мікроклімат у кімнаті підтримується якісніше та ефективно.

• Таймер на 24 години

Таймер внутрішнього касетного блоку Daikin FXKQ-M розрахований на 24 години. Ви зможете встановити включення, вимкнення роботи кондиціонера за 24 години.

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.