Ціну уточнюйте

Опис

•  Інвертори Daikin
Інверторна технологія була вперше використана та запатентована в Японії. За допомогою інвертора кондиціонер значно швидше виходить на необхідні температурні значення та більш точно їх підтримує. Крім того, завдяки такій точній роботі кондиціонер економить близько 30% електроенергії порівняно з неінверторними моделями. Саме тому на сьогоднішній день інвертор – це одна з найбільш затребуваних та популярних технологій у системах кондиціювання.

•  Технології енергозбереження
Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційному підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії за збереження комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів та компресорів нового покоління, якісного очищення повітря та багатьох інших інновацій "Дайкін".

•  Низький рівень шуму зовнішнього блоку
Завдяки компресору сучасної конструкції, високоефективному інвертору та новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам шумності систем кондиціювання.

•  Компресор сучасної конструкції
Нові технології у проектуванні компресорів найвищої потужності дозволили забезпечити мінімальні показники вібрації, незначного рівня шуму та найбільшого терміну експлуатації. Усі компресори "Дайкін" працюють на озонобезпечному фреоні R-410A.

•  Захист від корозії
Спеціальне покриття та інноваційний сплав захищає вразливі металеві поверхні кондиціонера від корозійних процесів.

•  Компонування мультисистеми
Для продукції Дайкін доступна програма підбору найбільш оптимального співвідношення внутрішніх блоків мультисистеми, при якому підвищується зручність і простота управління роботою кондиціонера. Крім того, зменшення кількості зовнішніх блоків покращує екстер'єр будівлі та зовнішній вигляд фасаду.

•  Авторизований сервіс
Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.