• Рейтинг:
 • Модель:
  3MXS52E
 • Режим роботи:
  охолодження/обігрів
 • Інвертор:
  так
 • Площа приміщення:
  52 м²
 • Потужність охолодження:
  5,2 кВт
 • Кількість внутрішніх блоків, що підключаються:
  3
 • Показати всі характеристики
Ціну уточнюйте

Опис

Три роки гарантії
Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та найнадійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну більшості виробників, збільшений термін гарантії - три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва пред'являє підвищені вимоги до стандартів якості своєї техніки і тому займає лідируючі позиції на ринку. та витримувати будь-які навантаження. Саме тому компанія Daikin висуває найсуворіші вимоги до якості. При виробництві на всіх етапах проводиться контрольна перевірка ключових вузлів та деталей, після чого виноситься рішення про долю тієї чи іншої партії. Крім того, Daikin - це компанія, яка з 1924 року займається тільки кліматичною технікою і тому по праву вважається фаворитом на даному ринку. /strong>
Дана серія зовнішніх блоків VRV-систем була розроблена для того, щоб забезпечити максимальну зручність та комфорт користувача. Блоки VRV третього покоління не лише якісно охолоджують приміщення, але й можуть бути використані для гарячого водопостачання, інтегровані з вентиляцією будинку, забезпечення свіжим повітрям та використанням повітряних завіс. Широкий спектр можливостей для створення комфортного мікроклімату в будинку став можливим за рахунок використання новітньої моделі інвертора, потужного, продуктивного та надійного компресора та багатьох інших технологічних розробок Daikin.

Надефективний інвертор
Найефективніший інвертор "Дайкін" - економить до 70% електроенергії за рахунок використання всіх енергозберігаючих технологій та режимів кондиціонерів класу SKY.

Режим Powerfull
Кондиціонери Daikin мають підвищений рівень продуктивності, завдяки чому швидше досягається комфортний рівень мікроклімату. Після досягнення необхідних параметрів температури кондиціонер повертається в звичайний режим з мінімальним споживанням енергії. захищений від утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку. Крім того, захист усуває неприпустиме зростання тиску холодоагенту в трубопроводі. має велику продуктивність за рахунок підвищеного ККД на низьких оборотах. використовується тільки необхідна електроенергія, за рахунок чого знижуються витрати на електрику. автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%. Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційному підходу до вирішення проблеми ми енергозбереження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії за збереження комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів і компресорів нового покоління, якісного очищення повітря та багатьох інших інновацій "Дайкін". При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні налаштування користувача при наступному включенні кондиціонера.

Безшумний зовнішній блок сучасної конструкції, високоефективному інвертору та новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам по шумності систем кондиціювання. компресорів найвищої потужності дозволили забезпечити мінімальні показники вібрації, незначного рівня шуму та найбільшого терміну експлуатації. Всі компресори "Дайкін" працюють на озонобезпечному фреоні R-410A. металеві поверхні кондиціонера від впливу корозійних процесів. мульти системи, при якому підвищується зручність та простота управління роботою кондиціонера. Крім того, зменшення кількості зовнішніх блоків покращує екстер'єр будівлі та зовнішній вигляд фасаду. час та після періоду трирічної заводської гарантії.

Контроль правильності підключення
Інженери "Дайкін" передбачили можливі помилки при підключенні. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів та порядок з'єднання трубопроводів для холодоагенту були переплутані, то навіть у цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна тільки для мультисистем).

Мікропроцесорне управління
Техніка "Дайкін" відома в усьому світі завдяки численним інноваціям та досягненням у галузі мікроелектроніки. Більшість кондиціонерів Daikin оснащено мікропроцесорним керуванням, яке позбавляє Вас від необхідності вручну керувати режимами роботи. забезпечує найбільш комфортну подачу повітря під час роботи на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, які не обладнані функцією теплого пуску.

Характеристики

Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 52 м²
Потужність охолодження 5,2 кВт
Кількість внутрішніх блоків, що підключаються 3
Потужність обігріву 5,2 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+15.5°С
Рівень шуму при охолодженні 46 дБА
Марка холодоагенту R-410A
Вага 49 кг
Розміри 735x936x300 мм

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.