Ціну уточнюйте

Опис

• Потужний та ефективний інвертор

Дана серія зовнішніх блоків VRV-систем була розроблена для того, щоб забезпечити максимальну зручність та комфорт користувача. Блоки VRV третього покоління не лише якісно охолоджують приміщення, але й можуть бути використані для гарячого водопостачання, інтегровані з вентиляцією будинку, забезпечення свіжим повітрям та використанням повітряних завіс. Широкий спектр можливостей для створення комфортного мікроклімату в будинку став можливим за рахунок використання новітньої моделі інвертора, потужного, продуктивного та надійного компресора та багатьох інших технологічних розробок Daikin.

• Висока економічність

Зовнішні блоки VRV-систем забезпечують найвищий рівень енергоефективності. Суперсучасний інвертор значно знижує енергоспоживання та рахунки за електрику. Крім того, новітні технології, що використовуються в компресорі (а простіше, двигуні) зовнішнього блоку VRV-системи, автоматично ставлять дане обладнання в клас енергоефективності "А".

• Режим Powerfull

Кондиціонери Daikin мають підвищений рівень продуктивності, завдяки чому швидше досягається комфортний рівень мікроклімату. Після досягнення необхідних параметрів температури кондиціонер повертається у звичайний режим із мінімальним споживанням енергії.

• Захист від граничних температур

Завдяки цій функції кондиціонер захищений від утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку. Крім того, захист усуває неприпустиме зростання тиску холодоагенту у трубопроводі.

• Магнітоелектричний двигун (DC)

Новий тип компресора DC-invertor має більшу продуктивність за рахунок підвищеного ККД на низьких обертах.

• Електронне керування потужністю (PAM Control)

Завдяки електронному управлінню потужністю кондиціонера використовується лише необхідна електроенергія, за рахунок чого знижуються витрати на електрику.

• Низькотемпературний комплект "Іній" (Опція)

Дана опція дозволяє використовувати кондиціонер у режимі охолодження за зовнішньої температури до -30˚С. Низькотемпературний комплект "Іній" буде особливо корисним для охолодження серверних приміщень або кімнат з великою кількістю обладнання.

• Триступінчасте очищення повітря

Система фільтрів "Дайкін" забезпечує якісне очищення повітря від більшості відомих видів забруднень повітря. Під дію фільтра потрапляють як великі частинки (розміром всього 0,3 мікрон), так і зовсім дрібні, не видимі людському оку частки - неприємні запахи, бактерії, віруси та багато інших забруднення. Система фільтрів протягом багатьох років доводить свою надзвичайну надійність та ефективність.

• Осушення повітря

Кондиціонери "Дайкін" програмно осушують повітря та автоматично підтримують комфортний діапазон вологості повітря - 40~60%.

• Передня панель, що миється.

Передня панель внутрішнього блоку Daikin легко знімається та миється, а, крім того, має першокласний стильний дизайн.

• Дротовий пульт керування (Опція)

Кондиціонер може керуватися не тільки ІЧ пультом керування, а й провідним пультом, встановленим на вертикальній поверхні (стіні). За допомогою дротового пульта доступні розширені налаштування та деякі інші функції кондиціонера.

• Таймер на тиждень

Завдяки таймеру Ви зможете узгодити та налаштувати роботу кондиціонера з розпорядком Вашого дня. При підключенні дротового пульта стають доступними розширені налаштування таймера, а в деяких моделях доступне програмування кондиціонера на тиждень або місяць.

• Антибактеріальна поверхня пульта дистанційного керування

На пульт керування кондиціонером нанесено спеціальне покриття, яке захищає користувача від різних шкідливих мікроорганізмів – бактерій та вірусів. Покриття повністю виключає контактне перенесення всіх хвороботворних мікробів.

• Управління швидкістю вентилятора

За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера та змінювати потужність його роботи.

• Автоматичне керування швидкістю вентилятора

За допомогою пульта керування Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера або довірити цю функцію автоматичному режиму роботи кондиціонера. При автоматичному режимі забезпечується низький рівень шуму та комфортні показники мікроклімату.

• Технології енергозбереження

Компанія Daikin відома світу завдяки винятковій надійності техніки та інноваційному підходу до вирішення проблеми енергозбереження. Техніка "Дайкін" забезпечує якісне зниження споживання енергії за збереження комфортних показників мікроклімату. Такі високі показники досягаються за рахунок використання інверторів та компресорів нового покоління, якісного очищення повітря та багатьох інших інновацій "Дайкін".

• Автоматичний перезапуск

При виникненні перебоїв з електроживленням кондиціонер відновить звичні налаштування користувача при наступному включенні кондиціонера.

• Автоматичний режим

Ця функція значно полегшує управління роботою кондиціонера в міжсезоння. Кондиціонер самостійно визначає необхідний режим роботи (обігрів чи охолодження), виходячи з поточної температури повітря.

• Економічний режим

Кондиціонери Daikin по праву вважаються одними з економічних кондиціонерів з представлених на ринку. Крім того, в них передбачено економічний режим, який, крім інвертора та інших можливостей, ще більше економить електроенергію. Наприклад, це відбувається шляхом обмеження енергії, що витрачається при перевантаженнях електромережі.

• Пам'ять налаштувань користувача

Кондиціонери "Дайкін" запам'ятовують налаштування користувача і активують їх при кожному наступному включенні. Таким чином, кондиціонер управляється лише одним натисканням на кнопку "пуск".

• Безшумний внутрішній блок

Завдяки використанню інвертора, малошумного вентилятора, режимів енергозбереження, нічного режиму та інших функцій кондиціонер забезпечує мінімальний рівень шуму.

• Безшумний зовнішній блок

Завдяки компресору сучасної конструкції, високоефективному інвертору та новітнім матеріалом вдалося значно знизити рівень шуму у зовнішніх блоків. Таким чином, зовнішні блоки кондиціонерів Daikin відповідають усім європейським стандартам шумності систем кондиціювання.

• Компресор сучасної конструкції

Нові технології у проектуванні компресорів найвищої потужності дозволили забезпечити мінімальні показники вібрації, незначного рівня шуму та найбільшого терміну експлуатації. Усі компресори "Дайкін" працюють на озонобезпечному фреоні R-410A.

• Захист від корозії

Спеціальне покриття та інноваційний сплав захищає вразливі металеві поверхні кондиціонера від корозійних процесів.

• Компонування мультисистеми

Для продукції Дайкін доступна програма підбору найбільш оптимального співвідношення внутрішніх блоків мультисистеми, при якому підвищується зручність і простота управління роботою кондиціонера. Крім того, зменшення кількості зовнішніх блоків покращує екстер'єр будівлі та зовнішній вигляд фасаду.

• Авторизований сервіс

Авторизований сервіс зберігає працездатність кондиціонера під час та після періоду трирічної заводської гарантії.

• Вбудовані внутрішні блоки

Основна перевага касетних, канальних та прихованих типів блоків – це зручність застосування та широкі можливості дизайнерських рішень при проектуванні інтер'єру. Блоки видають себе лише декоративними ґратами у стелі чи стіні. Крім того, пристрої можуть бути об'єднані із системою вентиляції будинку.

• Функція самодіагностики

Ця функція призначена для швидкого знаходження можливих несправностей, а також для їх швидкого усунення.

• Контроль правильності підключення

Інженери "Дайкін" передбачили можливі помилки під час підключення. Якщо при монтажі з'єднання електричних кабелів та порядок з'єднання трубопроводів для холодоагенту були переплутані, то навіть у цьому випадку компанія Daikin гарантує нормальну, стабільну роботу (функція доступна лише для мультисистем).

• Теплий запуск

Цей режим забезпечує найбільш комфортну подачу повітря під час роботи на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря на відміну від кондиціонерів, не обладнаних функцією теплого пуску.

• Автоматична відтайка інею

Ця функція захищає теплообмінник зовнішнього блоку від обростання інеєм, виключаючи втрати продуктивності та економлячи електроенергію.

• Нічний режим

Для найбільш комфортної роботи інженерами "Дайкін" було розроблено нічний режим, який забезпечує мінімальне споживання енергії, низький рівень шуму при збереженні комфортних температурних показників.

• Комфортний повітряний потік

Розподіл повітря в кондиціонерах Дайкін відбувається найбільш комфортним способом завдяки наявності як вертикальних, так і горизонтальних повітряних заслінок. Заслінки (які називають жалюзі) створюють рівномірний температурний фон і повністю виключають виникнення протягів.

• Ширококутні повітряні заслінки

У внутрішньому блоці кондиціонера встановлені ширококутні повітряні жалюзі, які забезпечують найкраще розподілення повітря в горизонтальній площині.

• Здвоєні повітряні заслінки

У внутрішньому блоці кондиціонера встановлені здвоєні повітряні жалюзі, які забезпечують найкраще розподілення повітря по вертикалі.

Характеристики

Тип підлогові
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 50 м²
Потужність охолодження 3,5 кВт
Потужність обігріву 4,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+20°С
Рівень шуму при охолодженні 32 дБА
Вага внутрішнього блоку 14 кг
Габарити внутрішнього блоку 600х700х210
Марка холодоагенту R-410A
Серія

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.