Ціну уточнюйте

Опис

Перебувати в комфорті бажає кожна людина, але не кожен здатний її створити. У задушливому приміщенні немає настрою на роботу та виконання необхідних справ? Користь встановлення кліматичного обладнання тут очевидна. Воно не тільки підніме настрій, а й позитивно позначиться на здоров'ї. Сучасні кондиціонери не тільки охолоджують та зволожують простір, а й очищають повітря від шкідливих частинок (наприклад, пил). Кондиціонери японського виробника Дайкін якісно обслуговують різні площі. Кондиціонер DAIKIN FTXM71M/RXM71M – настінний пристрій, створює максимально комфортні умови в приміщенні до 70 м2. До основних позитивних характеристик відносяться:

  • очищає вхідний потік повітря;
  • забезпечує гідну циркуляцію повітря;
  • підтримує задані параметри;
  • малі обороти компресу забезпечують низький рівень шуму.

Недостатньо інформації? Звертайтесь будь-яким зручним способом до менеджерів нашої компанії. Повна безкоштовна консультація та допомога у виборі вам гарантовані!


Переваги Shira Plus FTXM71M/RXM71M

• Завдяки багатоступінчастій системі фільтрації повітря, фотокаталітичному фільтру та технології Flash Streamer з повітря видаляються практично всі забруднення, алергени та хвороботворні мікроорганізми. 

 • Модель має дуже низький рівень шуму внутрішнього та зовнішнього блоку, що гарантує дуже високий рівень комфорту при використанні кондиціонера. justify;"> • Інтернет контролер дозволяє керувати кондиціонером з будь-якого місця, де є підключення до мережі Інтернет.

• 2-зонний датчик Intelligent Eye сканує, в якій частині кімнати знаходяться люди і завдяки цьому кондиціонер спрямовує повітряний потік у бік, де немає на даний момент людей.

• За відсутності людей у кімнаті кондиціонер через певний час переходить в енергозберігаючий режим.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 70 м²
Потужність охолодження 7,1 кВт
Потужність обігріву 8,2 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+24°С
Рівень шуму при охолодженні 38 дБА
Вага внутрішнього блоку 13 кг
Габарити внутрішнього блоку 299х1040х289 мм
Марка холодоагенту R32
Серія PERFERA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.