Ціну уточнюйте

Опис

Кондиціонер "DAIKIN FTXM60M/RXM60M" - популярна настінна спліт-система, дітище відомого у всьому світі бренду з Японії. Вона поєднує в собі всі найкращі риси сучасних кліматичних систем: чудовий дизайн, високу продуктивність та енергоефективність, відмінну якість складання, унікальні технічні характеристики.

Так, наприклад, дана модель є однією з найбезшумніших на ринку кондиціонерів. Багаторівнева система фільтрації повітря дозволяє звільняти його від будь-яких сторонніх механічних та біологічних домішок, сторонніх запахів тощо: дрібних зважених частинок, хвороботворних мікроорганізмів, алергенів, сигаретного диму та інших.

"DAIKIN FTXM60M/RXM60M" у своєму арсеналі має: вбудований онлайн-контролер (для віддаленого управління пристроєм), інноваційний датчик "Intelligent Eye" (сканує приміщення для розподілу потоків повітря в ті сторони, де немає людей), пульт дистанційного керування. Він оснащений останніми технологічними новинками!

Переваги  Shira Plus FTXM60M/RXM60M

• Завдяки багатоступінчастій системі фільтрації повітря, фотокаталітичному фільтру та технології Flash Streamer з повітря видаляються практично всі забруднення, алергени та хвороботворні мікроорганізми.

• Модель має дуже низький рівень шуму внутрішнього і зовнішнього блоку, що гарантує дуже високий рівень комфорту при використанні кондиціонера. 

• Інтернет контролер дозволяє керувати кондиціонером з будь-якого місця, де є підключення до мережі Інтернет.

• 2-зонний датчик Intelligent Eye сканує, в якій частині кімнати знаходяться люди і завдяки цьому кондиціонер спрямовує повітряний потік у бік, де немає на даний момент людей.

• За відсутності людей у кімнаті кондиціонер через певний час переходить в енергозберігаючий режим.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 60 м²
Потужність охолодження 6,0 кВт
Потужність обігріву 7,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+24°С
Рівень шуму при охолодженні 36 дБА
Вага внутрішнього блоку 13 кг
Габарити внутрішнього блоку 299х1040х289 мм
Марка холодоагенту R32
Серія PERFERA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.