119 821 грн.

Опис

  • Настінний внутрішній блок SkyAir Perfera, що використовується в поєднанні із зовнішніми блоками RZAG і RXM. Він відрізняється високим значенням сезонної ефективності (A+++), безшумною роботою та чудовою системою очищення повітря Daikin Flash Streamer. Слід зазначити наявність 2-зонного датчика руху: з метою запобігання протягам потік повітря прямує в ту зону приміщення, де на даний момент не перебувають люди. При цьому, у разі відсутності людей у ​​приміщенні, пристрій автоматично переключиться в режим енергозбереження. А повітряний потік 3-D поєднує вертикальні і горизонтальні автоматичні коливання заслінок для циркуляції потоку теплого або холодного повітря по кутах навіть великих приміщень.
  • Належить до лінійки Bluevolution і використовує у своїй роботі виключно холодоагент R-32, що значно знижує його негативний вплив на навколишнє середовище та значно підвищує енергоефективність пристрою.
  • Все вищезгадане доповнює витончений, ненав'язливий дизайн у європейському стилі.
  • У цій моделі виробником встановлено онлайн-контролер, завдяки цьому ви можете керувати роботою кондиціонера за допомогою ПК, смартфона або планшета.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 35 кв.м
Потужність охолодження 3,5 кВт
Потужність обігріву 4,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -20~+52°С
Робочий діапазон, обігрів -20~+24°С
Вага внутрішнього блоку 10 кг
Габарити внутрішнього блоку 294x811x272 мм
Марка холодоагенту R32
Серія FTXM

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.