69 405 грн. 58 994 грн.
До кінця акції:

Опис

Daikin FTXJ20A/RXJ20A — настінна спліт-система оновленої серії EMURA 3 з новим дизайном внутрішнього та зовнішнього блоків та новим пультом дистанційного керування.
Внутрішній блок Daikin FTXJ20A в порівнянні з попередньою серією EMURA 2 (FTXJ-M) став компактнішим - його ширину скоротили на 10%. Також компактнішим став і пульт ДК, з безпосереднім доступом тільки до найважливіших кнопок, зручним доступом до меню з усіма функціями та можливістю підключення до спеціального додатку. Завдяки новому програмному забезпеченню внутрішнього блоку всі функції пульта дистанційного керування також будуть доступні через програму. Як додаткова функція передбачений магнітний тримач, що дозволяє без проблем повісити пульт дистанційного керування на стіну.
Зовнішній вузол Daikin RXJ20A тепер має розширений робочий діапазон: до 50 ⁰C у режимі охолодження та до -20 ⁰C у режимі обігріву. Він відрізняється абсолютно новими гратами кольору слонової кістки, завдяки чому виглядає акуратно і привабливо.
Дайкін FTXJ20AW/RXJ20A відрізняється високим класом енергоефективності — A+++, як у режимі охолодження, так і в режимі обігріву та дозволяє підтримувати комфортні умови у приміщенні площею до 20 м2

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 20 м²
Потужність охолодження 2,0 кВт
Потужність обігріву 2,5 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -20~+25°С
Рівень шуму при охолодженні 19 дБА
Вага внутрішнього блоку 12 кг
Габарити внутрішнього блоку 900х305х214
Марка холодоагенту R32
Серія EMURA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.