80 482 грн. 72 433 грн.
До кінця акції:

Опис

Daikin FTXA35AW (white)

Внутрішні блоки серії FTXA Stylish - це нова лінійка компанія Daikin Europe (2018), втілення високого дизайнерського смаку та відмінної продуктивності. Багатство кольорів внутрішніх блоків задовольнить потреби будь-якого покупця, тут є моделі класичного білого кольору, сріблястого - ідеального для стилю лофт, та ексцентричного чорного з багатою деревною фактурою. Всі моделі мають компактні розміри, кондиціонери Stylish - найтонші у своєму сегменті. Унікальність конструкції внутрішнього блоку полягає в передній панелі, яка в робочому стані рухається паралельно до корпусу - ця функція підвищує ефективність пристрою, зберігаючи при цьому стильний вигляд.

Як і належить моделям преміум-класу, Stylish володіють досконалими функціями і здатні створити максимально комфортні умови для своїх власників. Внутрішні блоки FTXA оснащені спеціальним датчиком, який за допомогою інфрачервоної температурної сітки дозволяє однаково охолодити/обігріти навіть найвіддаленіші зони кімнати. Датчик сканує показання температур з усіх поверхонь у приміщенні та розподіляє потік у ті області, які особливо цього потребують. Завдяки ефекту Коанда виключається можливість появи протягів, а температура раціонально розподіляється у просторі.

Для досягнення комфортних умов у приміщенні дуже важливо дотримуватися чистоти повітря. У кондиціонерах FTXA використовується технологія Flash Streamer для видалення частинок пилу, алергенів та запахів, забезпечуючи найкращу якість повітря. Система виробляє електрони, які на великій швидкості активують молекули азоту та кисню. Окисна реакція вбиває шкідливих мікробів, пліснява, суперечки грибків, а також нейтралізує віруси грипу.

Кондиціонерами лінійки FTXA можна повноправно керувати з будь-якої точки світу – тепер онлайн-контролер входить до стандартної комплектації. Єдине, що потрібно - це інтернет з'єднання по Wi-Fi і встановлений додаток Daikin Online Controller на ваш смартфон. Через додаток зручно відстежувати енергоспоживання вашого пристрою, керувати температурою, режимом роботи, очищенням повітря, швидкістю вентилятора, а також складати різні розклади на вмикання/вимкнення за таймером.

Для внутрішніх блоків серії FTXA оптимально підходять зовнішні блоки серії Daikin МХМ-М. Серія MXM-M працює на безпечному і дуже економічному фреоні R-32 і має широкий набір функцій і унікальних переваг.

Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 35 м²
Потужність охолодження 3,4 кВт
Потужність обігріву 4,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -10~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -15~+18°С
Рівень шуму при охолодженні 41 дБА
Вага внутрішнього блоку 13 кг
Габарити внутрішнього блоку 295x798x189 мм
Марка холодоагенту R32
Серія STYLISH

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.