Ціну уточнюйте

Опис

Daikin (Дайкін) FCAHG100G/RZQSG100L8Y1 є модель касетного кондиціонера з ефективним, оптимізованим для всіх сезонів, інвертором. В агрегат вбудована сучасна автоматична система, яка здійснює щоденне очищення фільтра. Це дозволяє заощадити на сервісному обслуговуванні та продовжити термін служби обладнання.

Особливості та переваги:

  • Надефективний інвертор оптимізований для всіх сезонів та дозволяє економити електроенергію в порівнянні зі звичайним кондиціонером.
  • Уніфікований модельний ряд внутрішніх блоків для роботи на холодоагентах R-32 та R-410A.
  • Круговий потік повітря для рівномірного кондиціювання.
  • Ідеальна пропозиція для невеликих магазинів, офісів, побутових приміщень.
  • Декоративна панель з автоматичним очищенням фільтра дозволяє тривалий час стабільно підтримувати ефективність роботи, рівень комфорту, а також скоротити витрати на технічне обслуговування.
  • Інфрачервоний датчик присутності людей регулює напрям повітряного потоку та знижує споживання електроенергії, а датчик вимірювання температури на рівні підлоги забезпечує рівномірне температурне тло (опція, керована BRC1E53C).


FCAHG-G/RZQSG-L9 від Daikin це серія передових касетних кондиціонерів, призначених для роботи в приміщеннях побутового, комерційного або промислового призначення. Обладнання характеризується надзвичайно високою сезонною енергоефективністю: показник SEER сягає 7.00! При цьому працюють кондиціонери тихо, а із завданням створення комфортних умов справляються «на ура».


Характеристики

Тип касетний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 100 м²
Потужність охолодження 9,5 кВт
Потужність обігріву 10,8 кВт
Робочий діапазон, охолодження -
Робочий діапазон, обігрів -
Рівень шуму при охолодженні 33 дБА
Вага внутрішнього блоку 26 кг
Габарити внутрішнього блоку 288х840х840 мм
Марка холодоагенту R32
Серія FCAHG

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.