Ціну уточнюйте

Опис

Кліматична техніка «Daikin» завжди користується попитом. У спеку вона допомагає освіжитися, охолоджуючи повітря до комфортної температури. У холодну пору - зігріває. Крім того, кондиціонери цього бренду дуже якісно фільтрують повітря в приміщеннях, позбавляючи його від будь-яких шкідливих домішок: пилу, алергенів, сигаретного диму тощо.

Модель «DAIKIN FCAG50A/RXM50M9» - сучасний високопродуктивний кліматичний пристрій, розрахований на кондиціювання повітря у приміщеннях до 50 квадратних метрів. Агрегат виготовлений з використанням інверторного компресора, що забезпечує йому економічність, стабільність роботи у будь-яку пору року, надійність. Крім цього, інвертори працюють дуже тихо і продуктивно. Внутрішній блок кондиціонера - касетного типу. Він встановлюється у стелі. Виготовляється із екологічного пластику високої якості. Зовнішній блок виводиться надвір. Виконаний він із металу, що має захисне протикорозійне покриття.

«DAIKIN FCAG50A/RXM50M9» - це широка функціональність і комфорт!

Особливості та переваги:

  • Ідеальна пропозиція для невеликих магазинів, офісів, побутових приміщень.
  • Використання хладагента R-32 зменшує на 67% вплив на довкілля в аспекті глобального потепління в порівнянні з R-410A, веде до зниження споживання енергії та менше хладагента.
  • Декоративна панель з автоматичним очищенням фільтра дозволяє тривалий час стабільно підтримувати ефективність роботи, рівень комфорту, а також скоротити витрати на технічне обслуговування.
  • Інфрачервоний датчик присутності температури на рівні підлоги BRYQ140A (опція).
  • Індивідуальне керування заслінками, що дає зручність при ремонті або зміні інтер'єра. BYCQ140DG, панель білого кольору з функцією автоматичного очищення фільтра та покращеним сітчастим фільтром – BYCQ140DGF.
  • Пульт — додаткова опція.>

Касетні інверторні кондиціонери Daikin серії FCAG-A/(A)RXM-M9 створені з використанням передових технологій і відрізняються високою надійністю та зниженим _x0. Сучасна конструкція представлених моделей дозволяє з комфортом здійснювати їх обслуговування, а також забезпечує малошумність і підвищену міцність кондиціонерів.

Характеристики

Тип касетний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор так
Площа приміщення 50 м²
Потужність охолодження 5,0 кВт
Потужність обігріву 6,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -
Робочий діапазон, обігрів -
Рівень шуму при охолодженні 27 дБА
Вага внутрішнього блоку 25 кг
Габарити внутрішнього блоку 204x840x840 мм
Марка холодоагенту R32
Серія FCAG

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.