Ціну уточнюйте

Опис

Кондиціонер «DAIKIN FAQ100B/RR100BW1» має компактний стильний дизайн та малошумний внутрішній блок. Він працює не тільки на охолодження повітря, а й на його обігрів, осушення. Якісні фільтри забезпечують очищення повітря від сигаретного диму, алергенів, пилу та кліщів, що живуть у ній.

Площа приміщення, на яку розрахований цей кондиціонер, до 100 квадратних метрів. Він може експлуатуватися у житлових приміщеннях, на виробництві, у торгових павільйонах тощо. Обмежень у цьому плані практично немає.

Система самодіагностики дозволяє вчасно виявляти вразливості та сповіщає про них. Це дозволяє проводити превентивні заходи та не допускати несправностей. Сам кондиціонер надійний, довговічний та безвідмовний.

Модель "DAIKIN FAQ100B/RR100BW1" економна, в плані споживання електричної енергії. Широкий набір функцій дозволяє використовувати її легко та комфортно. Вона здатна цілодобово безперервно підтримувати стабільний мікроклімат у приміщенні. Є автоматичний режим. У комплекті – пульт ДК.


Програмне осушення повітря (Programme Dry Function) дозволяє підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в межах 35-60% без зміни температури.

Подвійні заслінки (Dual Flaps) забезпечують перемішування повітряного потоку з внутрішнього блоку по висоті приміщення, виключаючи при цьому неприємні температурні контрасти, наприклад, протяги.

Ширококутні жалюзі (Wide Angle Louvers) забезпечують адресність повітряного потоку з внутрішнього блоку горизонтальній площині, створюючи або рівномірне перемішування повітря по всьому об'єму, або локальну зону комфортного мікроклімату.

Безперервне переміщення заслінок (Autoswing) автоматично забезпечує постійне перемішування повітря у приміщенні з урахуванням температури та режиму роботи кондиціонера.

Фільтр тривалої дії (Long Life. Ultra Long Life) внутрішнього блоку підтримує чистоту повітря в приміщенні в 4-6 разів довше без обслуговування, ніж звичайний фільтр.

Антибактеріальна поверхня пульта (Antibacterial Layer) з вкрапленням іонів срібла унеможливлює перенесення інфекції між людьми контактним шляхом протягом усього терміну користування кондиціонером.

Управління швидкістю вентилятора (Auto Fan Speed) у спліт-системах здійснюється за рахунок перемикань між 8 ступенями швидкості обертання, 5 з яких можуть бути зроблені вручну, а 3 – тільки автоматично.

Функція нічної економії (Night Set Mode) забезпечує зниження рівня шуму та економію електроенергії за рахунок використання режиму вимкнення внутрішнього блоку за таймером.

Керування одним дотиком (One touch control) дозволяє запам'ятати налаштування улюбленого комфортного режиму при вимкненні кондиціонера та відтворити її простим натисканням клавіші "Увімк" на пульті керування.

Функція самодіагностики (Self Diagnoses Function) контролює стан всіх вузлів кондиціонера, виявляючи відхилення у роботі, і виводить інформацію на дисплей пульта управління.

Робота за таймером (Timer on/off) забезпечує заздалегідь запрограмоване користувачем увімкнення та вимкнення кондиціонера автоматично в межах доби.

Автоматичний вибір режиму (Auto) дозволяє без участі користувача перемикатися з "охолодження" на "нагрівання" і назад відповідно до різниці між встановленою на пульті та фактичною температурою в приміщенні.

Різноманітність пультів керування (Wireless, Wired, Centralized, Touch Controller) забезпечує зручність взаємодії кількох внутрішніх блоків шляхом використання інфрачервоних і провідних пультів індивідуально кожного блоку чи загального пульта керувати всіма блоками одночасно.

Компресор сучасної конструкції (Swing. Scroll) для кондиціонерів малої та середньої продуктивності забезпечує при оптимальних габаритах та довговічності високий ступінь стиснення холодоагенту, що робить кондиціонер безшумним та вібростійким..

• Автоматичний перезапуск (Auto Restart) без втручання користувача вимикає кондиціонер при перебоях з напругою електромережі та збереже в "пам'яті" мікропроцесора встановлені параметри, а після відновлення нормальної напруги увімкне кондиціонер із колишніми значеннями параметрів.

Антикорозійний захист (Anti-corrosion Treatment) оберігає найбільш вразливі частини зовнішнього блоку – теплообмінник та корпус від впливу вологи та агресивних середовищ протягом усього терміну служби кондиціонера.

Автоматична відтайка інею (Automatic Defrosting) зберігає ефективність роботи теплообмінника зовнішнього блоку під час нагрівання без будь-якого втручання користувача.

Захист від граничних температур (Freeze-Up Protection. Peak-Cut Control) виключає утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку при охолодженні та високий тиск компресора при нагріванні повітря приміщення.

Знімна лицьова панель (Washable Grille) внутрішнього блоку робить доступною її періодичне вологе чищення від бруду, що налипає, що зберігає продуктивність і привабливий зовнішній вигляд, а також знижує рівень шуму.


Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження
Інвертор ні
Площа приміщення 100 м²
Потужність охолодження 10 кВт
Робочий діапазон, охолодження -5~+46°С
Рівень шуму при охолодженні 41 дБА
Вага внутрішнього блоку 26 кг
Габарити внутрішнього блоку 360x1570x200 мм
Марка холодоагенту R-410A
Серія FAQ

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.