Ціну уточнюйте

Опис

В усьому світі кліматична техніка «DAIKIN» має високий попит. Наша країна не стала винятком. Напівпромислові кондиціонери «DAIKIN FAQ100B/RQ100BW1» - тренд цього сезону.

Вони потужні, тихі, функціональні та дуже надійні. Максимальну ефективність показують у приміщеннях, розміри яких становлять до 100 квадратних метрів. сторони вулиці) та внутрішньої (встановлюється на стінову поверхню в приміщенні). Працює даний кондиціонер на охолодження повітря та його обігрів. Крім того, в активному режимі він безперервно фільтрує повітря, позбавляючи його від присутності диму, пилових кліщів, алергенів та інших домішок. Фільтри, встановлені у пристрої, надійні та довговічні.

Є програма осушення повітря. Вона, без зміни його температурних показників, контролює відносну вологість у приміщенні, підтримуючи її в межах 35-60%. Вибираючи «DAIKIN», ви зупиняєте свій вибір на якості та комфорті! /strong> (Programme Dry Function) дозволяє підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в межах 35-60% без зміни температури. повітряного потоку з внутрішнього блоку по висоті приміщення, виключаючи при цьому неприємні температурні контрасти, наприклад, протяги. блоку в горизонтальній площині, створюючи або рівномірне перемішування повітря по всьому об'єму, або локальну зону комфортного мікроклімату.

• Програмне осушення повітря (Programme Dry Function) дозволяє підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в межах 35-60% без зміни температури.

• Подвійні заслінки (Dual Flaps) забезпечують перемішування повітряного потоку з внутрішнього блоку по висоті приміщення, виключаючи при цьому неприємні температурні контрасти, наприклад, протяги.

• Ширококутні жалюзі (Wide Angle Louvers) забезпечують адресність повітряного потоку з внутрішнього блоку горизонтальній площині, створюючи або рівномірне перемішування повітря по всьому об'єму, або локальну зону комфортного мікроклімату.

• Безперервне переміщення заслінок (Autoswing) автоматично забезпечує постійне перемішування повітря у приміщенні з урахуванням температури та режиму роботи кондиціонера.

• Фільтр тривалої дії (Long Life. Ultra Long Life) внутрішнього блоку підтримує чистоту повітря в приміщенні в 4-6 разів довше без обслуговування, ніж звичайний фільтр.

• Антибактеріальна поверхня пульта (Antibacterial Layer) з вкрапленням іонів срібла унеможливлює перенесення інфекції між людьми контактним шляхом протягом усього терміну користування кондиціонером.

• Управління швидкістю вентилятора (Auto Fan Speed) у спліт-системах здійснюється за рахунок перемикань між 8 ступенями швидкості обертання, 5 з яких можуть бути зроблені вручну, а 3 – тільки автоматично.

• Функція нічної економії (Night Set Mode) забезпечує зниження рівня шуму та економію електроенергії за рахунок використання режиму вимкнення внутрішнього блоку за таймером.

• Керування одним дотиком (One touch control) дозволяє запам'ятати налаштування улюбленого комфортного режиму при вимкненні кондиціонера та відтворити її простим натисканням клавіші "Увімк" на пульті керування.

• Функція самодіагностики (Self Diagnoses Function) контролює стан всіх вузлів кондиціонера, виявляючи відхилення у роботі, і виводить інформацію на дисплей пульта управління.

• Робота за таймером (Timer on/off) забезпечує заздалегідь запрограмоване користувачем увімкнення та вимкнення кондиціонера автоматично в межах доби.

• Автоматичний вибір режиму (Auto) дозволяє без участі користувача перемикатися з "охолодження" на "нагрівання" і назад відповідно до різниці між встановленою на пульті та фактичною температурою в приміщенні.

• Різноманітність пультів керування (Wireless, Wired, Centralized, Touch Controller) забезпечує зручність взаємодії кількох внутрішніх блоків шляхом використання інфрачервоних і провідних пультів індивідуально кожного блоку чи загального пульта керувати всіма блоками одночасно.

• Компресор сучасної конструкції (Swing. Scroll) для кондиціонерів малої та середньої продуктивності забезпечує при оптимальних габаритах та довговічності високий ступінь стиснення холодоагенту, що робить кондиціонер безшумним та вібростійким..

• Автоматичний перезапуск (Auto Restart) без втручання користувача вимикає кондиціонер при перебоях з напругою електромережі та збереже в "пам'яті" мікропроцесора встановлені параметри, а після відновлення нормальної напруги увімкне кондиціонер із колишніми значеннями параметрів.

• Антикорозійний захист (Anti-corrosion Treatment) оберігає найбільш вразливі частини зовнішнього блоку – теплообмінник та корпус від впливу вологи та агресивних середовищ протягом усього терміну служби кондиціонера.

• Автоматична відтайка інею (Automatic Defrosting) зберігає ефективність роботи теплообмінника зовнішнього блоку під час нагрівання без будь-якого втручання користувача.

• Захист від граничних температур (Freeze-Up Protection. Peak-Cut Control) виключає утворення інею на теплообміннику внутрішнього блоку при охолодженні та високий тиск компресора при нагріванні повітря приміщення.

• Знімна лицьова панель (Washable Grille) внутрішнього блоку робить доступною її періодичне вологе чищення від бруду, що налипає, що зберігає продуктивність і привабливий зовнішній вигляд, а також знижує рівень шуму.


Характеристики

Тип настінний
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор ні
Площа приміщення 100 м²
Потужність охолодження 10 кВт
Потужність обігріву 11,2 кВт
Робочий діапазон, охолодження -5~+46°С
Робочий діапазон, обігрів -10~+15.5°С
Рівень шуму при охолодженні 41 дБА
Вага внутрішнього блоку 26 кг
Габарити внутрішнього блоку 360x1570x200 мм
Марка холодоагенту R-410A
Серія FAQ

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.