Ціну уточнюйте

Опис

Кондиціонер «DAIKIN FHA125A/RQ125BW1» - один з найпопулярніших у цьому сезоні кліматичних пристроїв промислового призначення. Тип: підлогово-стельовий. Агрегат призначений для роботи на великій площі: до 125 квадратних метрів.

Модель «DAIKIN FHA125A/RQ125BW1» відрізняється від більшості аналогів досить компактними розмірами на тлі високої продуктивності. Як і всі представники бренду "DAIKIN", працює вона дуже тихо. Ще одна особливість даного кондиціонера – це його економічність. Він споживає мінімум електричної енергії і дозволяє економити навіть при пікових навантаженнях на систему. У своїй комплектації кондиціонер має: два блоки (внутрішній і зовнішній), пульти керування (дистанційний) та стаціонарний). Корпус внутрішнього блоку виготовлений із високоякісного екологічно чистого пластику. Зовнішній блок (двовентиляторний) має спеціальне покриття, що захищає його від корозії та будь-якого негативного впливу навколишнього середовища


Особливості та переваги:

  • Уніфікований модельний ряд внутрішніх блоків для роботи на холодоагентах R-32 та R-410A.
  • Ідеальне рішення для комерційних приміщень без натяжної стелі або з вузьким простором. в ніші завдяки тому, що він вимагає всього 30 мм простору для обслуговування збоку. .
  • Зниження споживання енергії двигуном постійного струму вентилятора.
  • Управління кондиціонером через Інтернет-з'єднання за допомогою смартфонів (додатково має бути встановлений онлайн-контролер BRP069A81).
  • Відведення конденсату за допомогою вбудованого дренажного насоса (опція, висота підйому – до 625 мм).
  • Можливість здійснювати забір повітря знизу .


Підстельові однопотокові Спліт-системи Daikin серії FHA-A/RQ-B представлені в сучасному дизайні і відрізняються компактними розмірами, тому швидко монтуються практично в будь-яких приміщеннях. Прилади характеризуються високою продуктивністю та підходять для використання у будь-яку пору року. Всі моделі серії оснащені функцією забору повітря знизу.

Характеристики

Тип підлогово-стельовий
Режим роботи охолодження/обігрів
Інвертор ні
Площа приміщення 125 м²
Потужність охолодження 12,5 кВт
Потужність обігріву 14,0 кВт
Робочий діапазон, охолодження -
Робочий діапазон, обігрів -
Рівень шуму при охолодженні 37 дБА
Вага внутрішнього блоку 38 кг
Габарити внутрішнього блоку 235х1590х690 мм
Марка холодоагенту R32
Серія FHA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.