Ціну уточнюйте

Опис

DAIKIN FHA100A/RR100BV3/W1» - дітище відомої японської компанії з виробництва популярної у всьому світі кліматичної техніки. Ця модель розрахована на швидке охолодження приміщень із великою площею. Як правило, застосовується у будинках комерційного призначення. Найбільш ефективно працює на площі до 100 квадратних метрів. Примітно, що «DAIKIN FHA100A/RR100BV3/W1» - оригінальний підлогово-стельовий кондиціонер. Його можна монтувати у різних місцях. Це зручно. Наприклад, кондиціонер можна розмістити у спеціальній ніші, у кутку, під стелею тощо. Головне, залишити місце для доступу, якщо потрібно обслуговувати пристрій. Але технічне обслуговування воно потребує рідко. Хіба що тільки в плановому. Кондиціонер працює на охолодження та обігрів повітря в приміщенні. Конденсат виводить назовні. Має зручні та практичні пульти управління: дистанційний та стаціонарний. Модель відрізняється високою продуктивністю та безшумністю на тлі зниженого споживання електричної енергії.


Особливості та переваги:

  • Уніфікований модельний ряд внутрішніх блоків для роботи на холодоагентах R-32 та R-410A.
  • Ідеальне рішення для комерційних приміщень без натяжної стелі або з вузьким простором для стель.
  • Блок можна розташовувати в кутку або в ніші завдяки тому, що він вимагає всього 30 мм простору для обслуговування збоку.
  • Функція налаштування на висоту стелі зберігає комфортний розподіл повітря при висоті стель приміщення до 3,8 м.
  • Зниження споживання енергії двигуном постійного струму вентилятора.
  • Управління кондиціонером м через Інтернет-з'єднання за допомогою смартфонів (додатково має бути встановлений онлайн-контролер BRP069A81). Відведення конденсату за допомогою вбудованого дренажного насоса 625 мм).
  • Можливість здійснювати забір повітря знизу.


Підстельові однопотокові спліт-системи Daikin серії FHA-A/RR-B призначені для охолодження повітря в комерційних приміщеннях, де спостерігається велике скупчення людей. Прилади відрізняються високою потужністю та виконані в сучасному дизайні. Надійне обладнання оснащене інверторною системою керування та швидко монтується. Усі моделі із серії сервісного обслуговування вимагають рідко.


Характеристики

Тип підлогово-стельовий
Режим роботи охолодження
Інвертор ні
Площа приміщення 100 м²
Потужність охолодження 10 кВт
Робочий діапазон, охолодження -
Робочий діапазон, обігрів -
Рівень шуму при охолодженні 34 дБА
Вага внутрішнього блоку 38 кг
Габарити внутрішнього блоку 235х1590х690 мм
Марка холодоагенту R32
Серія FHA

Відгуки (0)

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.