breadcrumbs_revolution_theme

DAIKIN - бренд з історією в 100 років!

У споживачів українського ринку може скластися помилкове враження про те, що кондиціонери Daikin відносно молодий бренд, що з'явився на ринку кліматичної техніки в останнє десятиліття.

Історія бренду починається в місті Осаці, в Японії. Компанія Daikin була заснована в 1924 році Акірою Ямадою і називалася Osaka Kinzoku Kougyou. Основним напрямом діяльності компанії було виробництво систем кондиціювання Daikin.

У 1973 році в Бельгії в м. Остенді відкривається дочірня компанія Daikin Europe NV.  Це 100% дочірня компанія Daikin Industries Ltd. Сьогодні це головний офіс для Європи, Росії та України.

Разом із дочірньою компанією відкривається завод з виробництва кондиціонерів, який за лічені роки стає лідером з виробництва кондиціонерів у Європі. Європейська сбірка коментарів не потребує.

У 1982 році марка остаточно перейменовується як Daikin Industries.

Сьогодні європейська компанія проектує та виробляє широку номенклатуру високотехнологічного обладнання для кондиціювання повітря та підтримання комфортних умов у житлових, торгових та промислових приміщеннях, а також для використання у промислових цілях.

Продукція Daikin включає чилери повітряного та водяного охолодження, блочні кондиціонери повітря, спліт-системи та багатоблочні спліт-системи, системи типу Sky Air, а також системи VRV
 

КРАЩІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО СЕГМЕНТУ

Daikin вже 50 років випускає кліматичні системи. Це як побутові кондиціонери Daikin, так і промислові кондиціонери. Весь модельний ряд представлений на сторінках нашого інтернет магазину, тому купити Daikin у Києві та Україні не складе жодних проблем.

Унікальними можливостями та особливою технічною досконалістю відрізняються три нові серії: Nexura, Emura та Ururu Sarara. Створені з урахуванням останніх вимог екології та енергозбереження, пристрої є компактними та універсальними кліматичними установками.  DAIKIN Ururu Sarara — DAIKIN Ururu Sarara - єдиний кондиціонер з можливостями очисника та зволожувача. Потрібно купити Daikin, щоб переконатися в цьому. У кожному пристрої зібрані докупи всі доступні на сьогодні функції: охолодження, обігрів, вентиляція, очищення та зволоження. Причому все реалізовано на дивовижних процесах – при нагріванні тепло йде від холодного до гарячого, а для зволоження повітря вода не витрачається! Daikin перша компанія у світі, яка створила мульти спліт систему та супер мульти систему.