Цену уточняйте

Описание

•  Подача свіжого повітря з вулиці (Опція)

Канальні внутрішні блоки Daikin серії FXFQ-P7 здатні не тільки якісно вентилювати приміщення, але й подавати свіже повітря з вулиці. При використанні кондиціонера через постійну рециркуляцію повітря рівень кисню з часом знижується. Але при активації функції припливу свіжого повітря до приміщення подається свіже повітря з вулиці. Таким чином, завдяки цій розробці повітря у будинку збагачується киснем, що позитивно позначається на загальному самопочутті, працездатності та функціонуванні всіх систем організму.

• Триступенева система очищення повітря

У внутрішніх канальних блоках Daikin серії FXFQ-P7 встановлено відразу кілька фільтрів грубого та тонкого очищення повітря. Попередній повітряний фільтр затримує всі забруднення розміром до 0,3 мікрона - це пил, шерсть свійських тварин, пилові кліщі та інші забруднення. Фільтр легко миється та є дуже довговічним. Для очищення фільтра можна використовувати пилосос та воду з засобом для чищення.

Крім фільтрів грубої очистки, у внутрішньому канальному блоці FXFQ-P7 встановлені фотокаталітичні фільтри, які за допомогою речовини-каталізатора роз'єднують забруднення на безпечні компоненти - вуглець і воду. Такий спосіб очищення є інноваційним і найбільш ефективним серед існуючих технологій очищення повітря, що використовуються в системах кондиціювання. Забруднення не осідають на поверхні фільтра, а просто знищуються за допомогою хімічної реакції. Цей фільтр також є довговічним, його можна почистити та використати повторно.

• Таймер на 24 години

Таймер внутрішнього канального блоку Daikin FXFQ-P7 розрахований на 24 години. Ви зможете встановити включення, вимкнення роботи кондиціонера за 24 години.

• Відведення дренажу

Серія внутрішніх канальних блоків Daikin FXMQ-P7 може здійснювати примусове відведення дренажу - у випадках, коли це необхідно, дренажний насос відводить конденсат, якщо блоки (зовнішній і внутрішній) змонтовані з перепадом висот. Примусове відведення дренажу - це завдання, яке часто вирішується простим відведенням шланга на вулицю. Таке рішення може викликати невдоволення сусідів (найчастіше - це звук води, що крапає). Крім того, це рішення не завжди є естетичним і може порушувати дизайн фасаду будинку. Крім цього, конденсат у трубці може стати і тоді доведеться проводити додаткові сервісні роботи. Наявність дренажного насоса та дренажної помпи здатна вирішити ці проблеми. Конденсат приділяється в тій кількості, в якій це необхідно для стабільної та продуктивної роботи кондиціонера.

• Три роки гарантії

Продукція компанії Daikin по праву вважається найякіснішою та надійнішою на ринку кліматичної техніки і завдяки таким високим показникам надає, на відміну від більшості виробників, збільшений термін гарантії – три роки. Daikin на всіх технологічних етапах виробництва висуває підвищені вимоги до станд.

Стережіться магазинів, які не мають "Сертифіката авторизованого дилера". Купуйте обладнання DAIKIN тільки у офіційного дилера! Докладніше про гарантію можна прочитати тут.

• Подвійний контроль температури

Кондиціонер контролює температуру в кімнаті за допомогою двох датчиків (один розташовується на внутрішньому блоці, а другий на пульті управління) і тому точніше регулює температуру, а також напрям повітряного потоку. Таким чином, сприятливий мікроклімат у кімнаті

Отзывы 0

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Вопрос - Ответ 0

Пока не было вопросов.