Цену уточняйте

Описание

Daikin RZASG100MY1 – універсальний зовнішній блок, який використовується в спліт-системах серії Sky Air (Advance, Alfa) та Seasonal Smart. Ця модель поєднується з такими внутрішніми блоками:

FUA100A; FAA100A; FBA100A; FHA100A; FCAG100A; FCAHG100F.

Основні переваги зовнішнього блоку Daikin RZASG100MV1

  • Дуже високий рівень енергоефективності спліт-систем, реалізованих на базі цього зовнішнього блоку, клас економічності досягає значення А++ в режимі охолодження та А+ в режимі нагрівання.
  • Цей зовнішній блок працює на базі інверторного компресора, завдяки якому скорочується споживання електроенергії приблизно на 20-40%, зменшується рівень шуму системи та підвищується точність підтримання температури всередині кімнати.
  • Daikin RZASG100MV1 відноситься до систем працюючих на новому фреоні R32, який має значно більшу енергоефективність, ніж раніше використовуваний холодоагент R410A. Також такий фреон значно менше впливає на навколишнє середовище, а для заправки системи його потрібно менше.
  • Конструкція зовнішнього блоку дозволяє використовувати кліматичну систему на його базі в режимі обігріву під час морозу до -15 градусів.
  • Висока потужність компресора дає можливість розташовувати внутрішній зовнішній блоки на великій відстані один від одного і з великим перепадом по висоті.
  • Якісне антикорозійне покриття теплообмінника та корпусу зовнішнього блоку гарантує тривалий термін експлуатації.


Характеристики

Режим работы охлаждение/обогрев
Инвертор да
Площадь помещения 100 м²
Мощность охлаждения 9,5 кВт
Мощность обогрева 10,8 кВт
Рабочий диапазон, охлаждение -20~+52°С
Рабочий диапазон, обогрев -20~+18°С
Уровень шума при охлаждении 46 дБА
Марка хладагента R32
Вес 73 кг
Размеры 990x940x320 мм

Отзывы 0

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Вопрос - Ответ 0

Пока не было вопросов.